Zábava, dobroty a celkem 200 lidí! 12. ročník SKVělého dne bavil

21. 6. 2023

Klub

4 minuty čtení

Už podvanácté se v sobotu 17. června konala tradiční celoklubová akce pro hráče, hráčky, trenéry, funkcionáře, rodiče a všechny příznivce vinohradského klubu. Kromě florbalu a pohodové atmosféry bylo navařeno a upečeno spousta dobrot. SKVělého dne se zúčastnilo kolem 200 lidí, z nichž 140 zasáhlo do florbalového turnaje.

 „SKVělý den byl znovu skvělý. Malí, velcí, všichni spolu při hře, kterou milujeme. Halou voněly ňaminky. Všem maminkám a tatínkům, kteří napekli a navařili, moc děkujeme, stejně tak Kapimu za sladké melouny, všichni se oblizovali až za ušima,“ popsala atmosféru tradičního celoklubového setkání Kateřina Bartůňková, členka vedení florbalového oddílu TJ SKV.

Akce odstartovala v devět hodin ráno. Všichni aktivní účastníci byli rozděleni do 12 celků. Z triumfu se nakonec radoval tým Ízy. Kromě hráčů a hráček z mládeže či rezervních týmů byli přítomni také členové mužského áčka, například Petr Blažej, Štěpánové Švejda a Čuda, Jan Pinkas, Matěj Horák, brankář Aleš Křepelka a další. Zahrál si rovněž kouč A týmu Jan Kapucián. Ve čtyři hodiny odpoledne byly předány medaile za účast a pohár pro vítězný tým.

„SKVělým dnem jsme udělali parádní tečku za uplynulou sezonou, která byla pro mnohé kategorie náročná a dlouhá. Opět jsme ji zvládli a zde zejména bychom chtěli všem poděkovat. Hráčům, rodičům, našim kolegům, kteří se podílejí na chodu klubu, a hlavně obětavým trenérům. Všem držíme palce do prázdninových turnajů, přátelských zápasů a neméně věříme, že si užijete i soustředění či SKV kemp. Nezapomeňte však také odpočívat. Naberte síly, ať po prázdninách vlítnete na palubovky v plné síle,“ dodala Bartůňková.

Vzhledem k nepřízni počasí nevyšel plán zakončit SKVělý den sezením u venkovního občerstvení Containall, útočištěm tradiční „afterparty“ se tak stal podnik v Blanické ulici. 12. SKVělý den v historii klubu se nesl ve velmi příjemné atmosféře a příští rok tak rozhodně je opět na co navazovat.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.