Archiv článků

...
Využít potenciál klubu je pravá výzva, míní nový místopředseda SKV Jiří Buchta

Na místě místopředsedy vinohradského florbalového oddílu vystřídal Michala Pazderu. Málokdo zná SKV tak dobře jako Jiří Buchta. A málokdo mu věnuje tolik času. Právě proto padla logicky volba na dlouholetého člena vedení a brankáře, který do Rieger arény přišel už v roce 2008. Ze své pozice se společně se svými kolegy bude snažit zvelebovat vinohradské prostředí a naplňovat krátkodobé i dlouhodobé vize.

...
5. ročník SKV kempu provázela skvělá atmosféra

V obou termínech dohromady 44 hráčů a hráček, k tomu šest trenérů. Takový je výčet 5. ročníku SKV kempu, který se uskutečnil na začátku července v areálu vinohradského Sokola. Tradiční akci lze i letos hodnotit pozitivně.

...
Mladý univerzál v SKV! Z Chodova přichází Ivan Pergler

Kádr mužského A týmu posílí Ivan Pergler, který na Vinohrady míří z Jižního Města. V uplynulých dvou sezonách působil v kunratickém Startu až do doby, než došlo k přerušení 1. ligy. Pak sbíral superligové starty na Chodově. Nastoupit může kdekoliv v útoku.

...
Junioři na Prague Games těsně před branami finále B pavouka

Letošní Prague Games jsou minulostí. Největší úspěch zaznamenal tým juniorů, který se probojoval až do semifinále B pavouka. V něm vedl 4:2 a i v nájezdech měl tři mečboly, přesto nakonec oslavil postup do finále soupeř z Chomutova.

...
SKV na Prague Games 2021

Největší mládežnický florbalový turnaj odstartoval. Sledujte výsledky všech 4 týmů ve žlutočerných barvách.

...
Odstartoval už pátý ročník SKV kempu!

První prázdninový den odstartoval pátý ročník tradičního letního SKV kempu. Od 1. do 4. července budou v areálu vinohradského Sokola sportovat mladší ročníky, od 3. se k nim přidají starší florbalisté a florbalistky, jejichž část kempu potrvá do 6. července.

...
Na Vinohradech bude z Mladé Boleslavi hostovat brankář Petr Musil

SKV hlásí posilu do brankoviště! Společně s Karlem Šantorou by měl brankářskou dvojici utvořit 22letý Petr Musil. Mladý gólman působil poslední tři sezony v Mladé Boleslavi, kam v roce 2018 přestoupil z Pardubic. Nadcházející ročník stráví v našem klubu na hostování.

...
A tým se přehoupl do druhé části letní přípravy

Mužské áčko SKV už načalo druhou část letního přípravného období. O prázdninových měsících přibudou také herní testy.

...
Open Game 2021: Výsledky týmů SKV

Hned čtyři týmy SKV se účastní mládežnického turnaje Brno Open Game. Sledujte výsledky chlapců U15, U17, U19 a dívek U19 v aktualizovaném článku.

...
Proběhl los celostátních soutěží. Muži začnou derby proti Tatranu

Celostátní sezona 2021/ 2022 je rozlosována a družstva SKV tak již znají svůj rámcový jízdní řád.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.