Archiv článků

...
Czech Open 2022 z pohledu SKV

Jako vždy, také letos přinášíme pravidelně aktualizovaný článek s výsledky týmů SKV z tradičního turnaje Czech Open

...
SKV se v rámci přípravy střetne se slavným Pixbem!

Dva zajímavé přátelské zápasy a na konci srpna turnaj v Německu. To je nejbližší program svěřenců trenéra Jana Kapuciána. Ten je s dosavadním průběhem letního přípravného období zatím spokojen a zároveň hlásí, že složení kádru už je z velké části hotové. Do 1. kola by nový kouč Vinohrad zapracoval na detailech.

...
Brankářská posila z Lotyšska Roberts Blumbergs: Chci ukázat, že na to mám

Vinohrady poprvé ve své historii vsadí na posilu z Lotyšska. Součástí kádru SKV se totiž stává brankář Roberts Blumbergs, který do Riegrových sadů míří se zkušenostmi z lotyšské nejvyšší soutěže. 23letý gólman totiž přichází z klubu Kekavas Bulldogs.

...
Ohlédnutí za turnajem v Brně: nabrání zkušeností

Čtyři vinohradské kategorie se na konci června zúčastnily v Brně tradičního turnaje Open Game. Výsledkově se celkům SKV moc nedařilo. Jedinou výhru v play off zaznamenali junioři, kteří už ve skupině vybojovali dvě vítězství a pak prošli přes Kopřivnici do 2. kola vyřazovací fáze. Tam jim ovšem stopku vystavila Česká Lípa. Prostřednictvím výsledků se s námi můžete za brněnským turnajem ohlédnout.

...
Skvělý den se po dvouleté odmlce vydařil!

V sobotu 18. června se uskutečnila celoklubová a oblíbená akce SKVělý den. Hlavní náplní byl tradičně turnaj smíšených týmů. Nechyběla radost, zábava a dobré jídlo.

...
Prague Games 2022 z pohledu SKV

Jako vždy, také letos přinášíme pravidelně aktualizovaný článek s výsledky týmů SKV z tradičního turnaje Prague Games. Letošního florbalového svátku mládeže se účastní hned 4 týmy SKV - kluci U15, U17, U18 a holky U18.

...
Novými trenéry ženského A týmu Skála a Kovač

Novými hlavními trenéry ženského A týmu SKV se stali Jan Skála a František Kovač. Součástí rekonstruovaného realizačního týmu, který vinohradské Ladies povede do soutěžní sezony 2022/23, zůstává na jejich přání i předchozí kouč Pavel Doubek, jenž se posouvá do role koordinátora družstva. Kondičními trenéry budou Boleslav Kytka a Šimon Král. Druhý jmenovaný bude zároveň dospělý ženský tým propojovat s juniorkami, jejichž je hlavním trenérem.

...
Definitivně Sokolem. Juniorský mistr světa Vojtěch Klápa přestupuje do Vinohrad

V uplynulých dvou sezonách působil v týmu z Rieger arény pouze na hostování, teď vedení klubu stvrdilo jeho přestup. Talentovaný forvard Vojtěch Klápa se stal kmenovým hráčem SKV. Nový trenérský tým tak bude moci šikovného střelce využít v nadcházejícím ročníku Livesport Superligy.

...
Stále ještě volná místa na letní SKV kemp!

Na začátku července se uskuteční už šestý ročník populární prázdninové akce Sportovní Kemp Vinohradský. Program je i letos pestrý. Kromě florbalových tréninků budou součástí také dovednostní hry, jiné sporty, týmové soutěže a chybět nebude oblíbená regenerace v bazénu. Hlásíme stále ještě volná místa, zájemci se mohou přihlašovat přes členskou sekci!

...
Obnovený ženský B tým: Vytvořily jsme dobrou partu a hezky si zahrály

Během covidové sezony 2020/21 se ženský B tým žádné ligové soutěže nezúčastnil. Na tradici rezervního týmu navázaly Ivana Hyršlová, Zuzana Macurová a další až v uplynulém ročníku. A vedly si dobře. Vybojovaly bronzovou příčku ve 2. lize, zažily fajn pocit ze hry a vytvořily dobrou partu.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.