Nábory

Baví Tě florbal, chceš ho hrát v partě dobrých kamarádů a ještě k tomu v centru Prahy? Potom je pro Tebe nejlepší volbou hrát u nás - v SKV. 

Příjemná atmosféra. Trenéři, kteří ti vždy pomůžou. Kamarádi, na celý život. To vše čeká Vaše dítě v SKV.

Máme plnou věkovou strukturu od těch nejmenších až po dospělé. A kdo ví? Třeba jednou Vaše dítě oblékne i dres našeho superligového týmu!

 

Jak postupovat?

Nejsnazší cestou je vyplnit nezávazný kontaktní formulář na nabory.skvflorbal.cz, kde se dozvíte vše i o věkových kategoriích, nebo o tom, který trenér na Vaše dítě čeká. Po odeslání Vás kontaktujeme a domluvíme se s Vámi, kdy si budete moci vyzkoušet trénink.

Navíc první měsíc u nás máte zdarma, prostě si SKV vyzkoušíte. Trénujeme v našem areálu Sokola v centru Prahy na Vinohradech.

Na úvod nepotřebujete ani žádné speciální vybavení, stačí jen sportovní obuv a oblečení. Florbalové vybavení Vám zapůjčíme.

Náborové ročníky

Chlapci
Minipřípravka ročníky 2016 a mladší
Přípravka ročníky 2014 - 2015
Elévové ročníky 2012 - 2013
Mladší žáci ročníky 2010 - 2011

 

Dívky
Elévky ročníky 2012 a mladší
Mladší žákyně ročníky 2010 - 2011
Starší žákyně ročníky 2008 - 2009

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.