Staňte se naším partnerem

Proč se stát naším partnerem?

V našem pojetí není spojení jména Vaší společnosti se sportovním prostředím jen "obyčejný" nákup reklamního prostoru. Ten je samozřejmě důležitou součástí, ale není to všechno.

Partnerstvím se sportovním klubem (jakým je i SKV) se stáváte jeho součástí. Kromě reklamního prostoru je to spojení jména Vaší firmy s několika stovkami lidí, kteří klub reprezentují a možnost oslovení jak jich, tak jejich rodičů a přátel. Je to spolupráce na rozvoji klubu, který je na scéně již čtvrtstoletí a na jeho sportovních výsledcích a úspěších.

Chcete být více vidět v online prostoru, máte zájem o speciální aktivaci nebo jinak přizpůsobený balíček? Chcete si zvolit Vámi podporovaný tým? Chcete vědět, kam Vaše prostředky plynou a na co je využijeme? Jsou to správné otázky, a jsme připraveni je s Vámi prodiskutovat a najít na ně společnou odpověď - partnerství je totiž o tom, aby byly spokojeny obě strany.

Budeme rádi, když se s námi v případě zájmu spojíte a možnosti partnerství budeme moci prodiskutovat - v případě zájmu prosím kontaktujte našeho pracovníka marketingu Jiřího Buchtu.

Kontakt

Jiří Buchta, tel: +420 731 186 404, e-mail: jiri.buchta@skvflorbal.cz

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.